KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378029
nr 1437 8029
Oidentifierad konstnär. Vinterlandskap med vattendrag. Signerad Carl J: son. Olja på duk, 60x79, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Kondition: färgbortfall, krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:36:01
200 kr